YASAL UYARI

Bu web sitesinde yer alan bilgiler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde herhangi özel bir durum ya da konu için hukuki ya da ticari bir görüş veya mütalaa niteliği taşımamaktadır.

çınar & çınar web sitesinde yer alan bilgilerin, hizmetlerin ve grafiklerin doğru ve güncel olması için çalışmaktadır, ancak çınar & çınar web sitesinde yer alan bilgilerin, hizmetlerin, grafiklerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği, güvenilirliği ve ulaşılabilirliği konusunda hiç bir şekilde açık ya da kapalı garanti vermez. Bu sitede yer alan bilgilere dayanarak yapacağınız işlemlere ait riskler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu web sitesindeki bilgilerin kullanılması sonucunda doğrudan ya da dolaylı olarak meydana gelebilecek zarardan, kayıptan, kar kaybından veya belge ve dokümanlara gelecek zararlardan çınar & çınar sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinin içeriği çınar & çınar'a ya da çınar&çınar'a izin vermiş bulunan 3. kişilere aittir ve bu web sitesinin içeriği ulusal ve uluslararası fikri haklar yasalarınca korunmaktadır. Bu web sitesini kullanılması hiç bir şekilde bu web sitesinin içeriği ile ilgili olan eser sahipliği, kullanma izni vs gibi fikri haklardan yararlanacağınız anlamına gelmez.

Daha önceden yazılı izin almadan bu web sayfasının tamamının ya da bir kısmının kişisel kullanımdan başka bir sebeple yeniden şekillendirilmesi veya kullanılması ya da bu web sayfası ile başka sayfalar arasında link oluşturulması kesinlikle yasaktır ve yasalarca korunan fikri haklarımızın ihlali anlamına gelmektedir.

ÇINAR
AKADEMİ
EMBASSY
TENNIS
ÇINAR LAW
MUSEUM
KARİYER
ÇINAR 360